Sekce pro zákazníky

O nás

Naše firma Sunset Group Production s.r.o. se prezentuje pod registrovanou značkou Sunset Group® a pohybuje se v oboru stínicí techniky již několik let a za tu dobu jsme získali zkušenosti s montáží a prodejem žaluzií, předokenních rolet, markýz a mnoha dalších produktů. Tyto zkušenosti jsou dnes pro nás velmi cenné a tvoří základní kámen naší filozofie - vybírat ty nejkvalitnější výrobky od svých dodavatelů a zprostředkovat maximální užitek z těchto produktů našim zákazníkům. Od roku 2011 má naše firma výhradní zastoupení pro ČR a SR na trubkové motory značky ALBE. Cílem naším i našeho německého dodavatele ALBE GmbH je dodat zákazníkovi vysoce kvalitní trubkové motory, které Vám pomohou s automatizací vašeho domu či domácnosti. Kompletní nabídku našich trubkových pohonů najdete na www.trubkovemotory.cz.

V roce 2013 jsme se začali věnovat výrobě rolovacích systémů - předokenních rolet a garážových vrat a zanedlouho na tyto dva stěžejní produkty začala navazovat výroba dalších produktů stínící techniky.

Od začátku roku 2014 je otevřená naše první pobočka v Německu, která od roku 2015 vyrábí také svislé clony ZIP Screen. V roce 2014 začínáme také nabízet prostřednictvím svých partnerů dodávku výrobků včetně montáže po celé ČR a SR.

V březnu 2018 jsme se přestěhovali do výrazně větších výrobních prostor v Liptále a rozloze přes 1300m2, kde jsme zároveň začali výrobu na pevné okenní a dveřní sítě, posuvné sítě a plissované sítě.

Aktuality

Naše rolety a sítě na 1. zelené hale na světě

Letos jsme realizovali montáž našich předokenních a podomítkových rolet na 1. zelené hale na světě pro firmu Liko-S. Následně jsme doplnili stavbu o posuvné plisse sítě proti hmyzu.

Sunset Group

Vzorkovna

Navštivte naši vzorkovnu v Liptále, rádi Vám poradíme a ukážeme např. provedení různých typů produktů. Máme zde i vzorníky barev lamel, látek nebo hliníkových profilů, kdy můžete přesně vidět, jak bude ve výsledku Váš vybraný produkt vypadat a díky těmto vzorníkům budete přesně vědět, zda bude výrobek barevně ladit s Vaším parapetem, fasádou nebo okny.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Sunset Group TOP 10 Zlínského kraje

Vážení zákazníci, jsme velmi hrdí a štastní, že jsme navázali i letos na loňský úspěch a probojovali se do nejlepších 10 firem zlínského kraje v soutěži Vodafone firma roku 2019. Děkujeme všem za důvěru a podporu