Sekce pro zákazníky

O nás

Naše firma Sunset Group Production s.r.o. se prezentuje pod registrovanou značkou Sunset Group® a pohybuje se v oboru stínicí techniky již několik let a za tu dobu jsme získali zkušenosti s montáží a prodejem žaluzií, předokenních rolet, markýz a mnoha dalších produktů. Tyto zkušenosti jsou dnes pro nás velmi cenné a tvoří základní kámen naší filozofie - vybírat ty nejkvalitnější výrobky od svých dodavatelů a zprostředkovat maximální užitek z těchto produktů našim zákazníkům. Od roku 2011 má naše firma výhradní zastoupení pro ČR a SR na trubkové motory značky ALBE. Cílem naším i našeho německého dodavatele ALBE GmbH je dodat zákazníkovi vysoce kvalitní trubkové motory, které Vám pomohou s automatizací vašeho domu či domácnosti. Kompletní nabídku našich trubkových pohonů najdete na www.trubkovemotory.cz.

V roce 2013 jsme se začali věnovat výrobě rolovacích systémů - předokenních rolet a garážových vrat a zanedlouho na tyto dva stěžejní produkty začala navazovat výroba dalších produktů stínící techniky.

Od začátku roku 2014 je otevřená naše první pobočka v Německu, která od roku 2015 vyrábí také svislé clony ZIP Screen. V roce 2014 začínáme také nabízet prostřednictvím svých partnerů dodávku výrobků včetně montáže po celé ČR a SR.

V březnu 2018 jsme se přestěhovali do výrazně větších výrobních prostor v Liptále a rozloze přes 1300m2, kde jsme zároveň začali výrobu na pevné okenní a dveřní sítě, posuvné sítě a plissované sítě.

Aktuality

Snižte náklady na energii

Víte, že instalací předokenních nebo podomítkových rolet snížíte výdaje na energie? V zimě zachytí až 25% ztráty tepla a v létě pohltí až 80% slunečních paprsků.

Pošlete nám poptávku a my Vám rádi připravíme tu nejlepší nabídku.

Sunset Group

Vzorkovna

Navštivte naši vzorkovnu v Liptále, rádi Vám poradíme a ukážeme např. provedení různých typů produktů. Máme zde i vzorníky barev lamel, látek nebo hliníkových profilů, kdy můžete přesně vidět, jak bude ve výsledku Váš vybraný produkt vypadat a díky těmto vzorníkům budete přesně vědět, zda bude výrobek barevně ladit s Vaším parapetem, fasádou nebo okny.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Plisse

Víte, že látkové plisse žaluzie jsou modernějším nástupcem klasických žaluzií? Plisse žaluzie jsou díky velkému výběru látek výborným doplňkem každé domácnosti.